Zapomniałeś hasła?
Kliknij tutaj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Szkolenia

Poszerz swoja wiedzę !

Od ponad 30 lat Firma Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik prowadzi w swej siedzibie w Essen Międzynarodową Akademię Kosmetyki Holistycznej. 
Akademia współpracuje z wieloma klinikami oraz instytutami badawczymi w Niemczech i na świecie, co jest gwarancją naszych najwyższych kompetencji. Dyrektorem szkoły jest Dr. med. Christine Schrammek Drusio - specjalista dermatolog, alergolog i anty-aging ekspert.
W czasie wieloletniej pracy Akademia przeszkoliła tysiące kosmetyczek z całego świata na różnego rodzaju szkoleniach zawodowych i doskonalących już zdobyte umiejętności. 
Bogata oferta naszych seminariów oraz program szkoleń zawodowych są stale rozwijane i poszerzane tak, by wyjść na przeciw wszelkim najnowszym trendom i osiągnięciom kosmetyki, kosmetologii i medycyny estetycznej.

Szkolenia Dr. Schrammek

Przedstawicielstwa krajowe firmy Schrammek również prowadzą szkolenia zawodowe. Tak jest o wiele łatwiej dla naszych klientów, bo zdecydowana ich większość woli być szkolona w języku ojczystym.
W Polsce szkoleniami dla kosmetyczek, kosmetologów, także dla lekarzy niektórych specjalności, zajmuje się istniejące od 1994 roku przedstawicielstwo firmy Schrammek. W ciągu tych lat kilkuset profesjonalistów w naszym kraju uzyskało certyfikat potwierdzający ukończenie kursu głębokiego złuszczania naskórka "GREEN PEEL".
Szkolenia GREEN PEEL oraz DERMA.COSMETICS są prowadzone przez mgr. farmacji i kosmetologa - p. Annę Porszke - Białowąs - oficjalnego trenera na Polskę firmy Schrammek.

Kosmetik Seminare

dostępne również w Polsce !

Dla uzyskania szerszej informacji o kursach skontaktuj się z nami ! 

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.